ВПЛИВ ІНТЕНСИВНИХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА ПОКАЗНИКИ ГОРМОНАЛЬНОГО ТА ІМУННОГО СТАТУСУ СПОРТСМЕНІВ

Коробейніков, О. С. (2014) ВПЛИВ ІНТЕНСИВНИХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА ПОКАЗНИКИ ГОРМОНАЛЬНОГО ТА ІМУННОГО СТАТУСУ СПОРТСМЕНІВ. «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2014»: Збірник наукових праць V Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів. pp. 469-471.

[img]
Preview
Text
Download (348kB) | Preview

Abstract

Часто тренувальні заняття проводяться на фоні хронічної перевтоми. У той час як на різних етапах тренувального процесу у спортсменів в системі крові спостерігаються зміни, типові для стресових реакцій. Ефективна оцінка та контроль гормональних, метаболічних та імунних зсувів, що виникають дозволяють зберегти здоров’я спортсменів за умови виконання ними значних за потужністю навантажень та попередити їх шкідливий вплив на організм. Для характеристики змін гормонального, метаболічного та імунного гомеостазу в умовах довгострокової надмірної м’язової діяльності істотне значення можуть мати дослідження, які будуть одержані під час обстежень спортсменів впродовж тривалого часу фахових тренувань.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Тренувальні заняття,хронічна перевтома,тренувальний процес, спортсмени,система крові, гормональні, метаболічні та імунниі зсуви,здоров’я, гомеостаз, м’язоваї діяльності.
Subjects: Q Science > Q Science (General)
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Botany, Biological Resources and Conservation of Biological Diversity
Depositing User: лаборант Віта Павлівна Нехрещенюк
Date Deposited: 07 Apr 2014 07:46
Last Modified: 15 Aug 2015 06:03
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/10861

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics