ОСОБЛИВОСТІ ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ОСНОВНОГО ОБМІНУ У ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ

Солодько, Н. О. (2014) ОСОБЛИВОСТІ ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ОСНОВНОГО ОБМІНУ У ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ. «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2014»: Збірник наукових праць V Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів. pp. 370-372.

[img]
Preview
Text
Download (345kB) | Preview

Abstract

Волинська область є зоною йододефіциту в Україні і тут поширене таке захворювання, як ендемічний зоб – збільшення щитоподібної залози внаслідок нестачі йоду в грунті, у воді та їжі [1]. У дітей та підлітків дефіцит йоду викликає затримку фізичного розвитку, погіршення інтелектуальних здібностей, складності під час навчання в школі, юнацький гіпертиреоз, високу захворюваність і схильність до хронічних захворювань, а дівчат-підлітків – порушення в становленні репродуктивної системи.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Ендемічний зоб, щитоподібна залоза, діти, підлітки, фізичний розвиток, інтелектуальні здібності, гіпертиреоз,хронічні захворювані, репродуктивна система.
Subjects: Q Science > QP Physiology
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Botany, Biological Resources and Conservation of Biological Diversity
Depositing User: лаборант Людмила Остапенко
Date Deposited: 08 Apr 2014 10:03
Last Modified: 15 Aug 2015 06:05
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/10882

Actions (login required)

View Item View Item