МЕНЕДЖЕРСЬКІ РІШЕННЯ ЯК СОЦІАЛЬНИЙ ФЕНОМЕН: ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ

Компанієць, Л. Г. (2014) МЕНЕДЖЕРСЬКІ РІШЕННЯ ЯК СОЦІАЛЬНИЙ ФЕНОМЕН: ФІЛОСОФСЬКИЙ АНАЛІЗ. АВТОРЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук.

[img] Text
Download (169kB)

Abstract

Дисертацію присвячено соціально-філософському аналізу сутності, форм прояву і механізмів реалізації менеджерських рішень, особливостей їх соціально-економічної, соціально-політичної та соціокультурної детермінації та впливу на суспільні процеси. У роботі розглянуто особливості реалізації менеджерських рішень різних типів соціального простору; поглиблено розуміння їх специфіки як складової духовно-практичного освоєння людиною світу; виявлено та проаналізовано сутність організаційної культури як базового чинника формування їх ефективності. Дисертантом проаналізовано та охарактеризовано чинники внутрішнього і зовнішнього впливу на ухвалення і механізм реалізації менеджерських рішень у сучасному українському суспільстві та визначено атрибути забезпечення їхньої ефективності.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: соціум, менеджерські рішення, соціальний розвиток, культура, соціальні технології, управління, організаційна культура.
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > B Philosophy (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Philosophy and Political Science
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 24 Jun 2014 08:45
Last Modified: 24 Jun 2014 08:52
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11804

Actions (login required)

View Item View Item