РЕГУЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РИЗИКІВ

Андрушко, А. (2014) РЕГУЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РИЗИКІВ. Актуальні проблеми менеджменту та маркетингу в ХХІ ст.: матеріали міжвуз івської студентської науково-практичної інтернет-конференції. pp. 89-91.

[img]
Preview
Text
Download (276kB) | Preview

Abstract

Вирішення питання маркетингових ризиків слід зазначити, що основним аспектом є слово «ризик», знання природи та сутності якого необхідне для чіткого та стійкого регулювання цієї проблеми. Ризик – це категорія, яка має свої внутрішні та зовнішні зв’язки, які постійно протистоять один одному, та за допомогою яких відбуваються економічні процеси у світі бізнесу. Ця категорія ефективно та досить швидко може характеризувати багатогранність управлінських та підприємницьких процесів, бездіяльність підприємства або його персоналу. Причому, ризик виникає саме тоді, коли існує невпевненість, побоювання та сумніви у діях щодо досягнення певної цілі або щодо правильності виконання того чи іншого завдання.

Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences > H Social Sciences (General)
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: Інна Олександрівна Клімова
Date Deposited: 25 Jun 2014 12:28
Last Modified: 15 Aug 2015 07:12
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11817

Actions (login required)

View Item View Item