Підвищення ефективності навчально-тренувального процесу волейболістів у групах ПСМ

Шкандевич, О. В. and Яворська, Т. Є. (2014) Підвищення ефективності навчально-тренувального процесу волейболістів у групах ПСМ. ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (87kB) | Preview

Abstract

Підготовка студентів у групах підвищення спортивної майстерності з ігрових видів спорту є одним із основних напрямків фізичного виховання у ВНЗ. Слід зауважити, що проблема підготовки студентських команд зі спортивних ігор, зокрема волейболу, має свої складності і особливості. Це пов’язано з тим, що склад студентської команди з волейболу весь час змінюється, а саме: одні спортсмени поступають на перший курс, інші, технічно вже підготовлені, закінчують університет і вибувають із команди. Крім того, існують складності з комплектацією команди: недостатній рівень фізичної, технічної й тактичної підготовленості студентів. Тому, проблема підготовки спортсменів в ігрових видах спорту, зокрема волейболі, в умовах ВНЗ набуває дуже актуального значення і досить широко обговорюється у науково-методичній літературі.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 26 Jun 2014 09:15
Last Modified: 24 Jan 2018 07:05
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11849

Actions (login required)

View Item View Item