Порівняльний аналіз концепту «праця» в англійських та українських пареміях

Калюжна, Л. М. (2014) Порівняльний аналіз концепту «праця» в англійських та українських пареміях. Сучасні філологічні дослідження та навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації: Збірник наукових праць, 1. pp. 288-291.

[img]
Preview
Text
Download (446kB) | Preview

Abstract

Важливу роль у житті кожної людини відіграє праця. Недарма в літературі майорять різні вислови, твердження, фрази, життєві істини, що стосуються даного поняття. Зазвичай батьки ще змалку прищеплюють своїм дітям любов до праці. Люди народжуються для того, щоб працювати, творити своє майбутнє, тому всі надбання суспільства створюються людською працею, відображення якої ми знаходимо у прислів’ях та приказках. Метою статті є дослідження кореляції концепту «праця» в англійських та українських прислів’ях та приказках. Актуальність дослідження зумовлена необхідністю порівняння концептуального простору англійських та українських паремій.

Item Type: Article
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: лаборант Юлія Харчишина
Date Deposited: 27 Jul 2014 10:08
Last Modified: 15 Aug 2015 07:19
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11893

Actions (login required)

View Item View Item