Організаційно-економічний механізм підвищення інноваційної активності сільськогосподарських підприємств

Кащук, К. М. (2013) Організаційно-економічний механізм підвищення інноваційної активності сільськогосподарських підприємств. Агросвіт (22). pp. 74-80.

[img]
Preview
Text
Download (373kB) | Preview

Abstract

Стаття розкриває основну ідею функціонування Агротехнопарку як посередника у сфері взаємодії наукових установ аграрного профілю, бізнесу та сільськогосподарського виробництва. Автор піднімає питання, пов’язані з комерціалізацією інноваційних розробок та обґрунтовує актуальність введення до складу агротехнопарку Центру провайдингу, діяльність якого направлена на виявлення потенційно патентоспроможних винаходів та їх патентування, пошук інвесторів та підвищення їх зацікавленості у впровадженні патенту, прийняття кваліфікованого рішення щодо способу комерціалізації наукових розробок. Запропоновано методику обрахунку інтегрального показника ефективності Агротехнопарку, що дозволяє виявити першопричини недостатньої його результативності.

Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences > H Social Sciences (General)
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: лаборант Наталія Юріївна Бальчук
Date Deposited: 27 Jul 2014 10:15
Last Modified: 15 Aug 2015 07:20
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11912

Actions (login required)

View Item View Item