ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НАУКОВОГО ПАРКУ НА БАЗІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Кащук, К. М. (2012) ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НАУКОВОГО ПАРКУ НА БАЗІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. Стратегічні напрями і пріоритети формування конкурентоспроможності аграрного сектора : матер. ІІ конф. молодих вчених-економістів. pp. 25-27.

[img]
Preview
Text
Download (222kB) | Preview

Abstract

Важливу роль у розвитку інноваційного підприємництва відіграє інноваційна інфраструктура, яка являє собою комплекс підприємств, організацій і закладів, які проводять науково-дослідні роботи, підвищують ефективність функціонування інноваційного ринку, надають консалтингові послуги на різних етапах інноваційного процесу. Формування інноваційних структур, які сприяють створенню та впровадженню інноваційних розробок є особливо актуальним для України. Разом тим, з входженням країни в ринкові умови інтеграція державних структур науки з підприємницьким середовищем з метою комерціалізації ідей інноваційної сфери так і не набула належного рівня.

Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences > H Social Sciences (General)
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: лаборант Наталія Юріївна Бальчук
Date Deposited: 27 Jul 2014 10:20
Last Modified: 15 Aug 2015 07:21
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11927

Actions (login required)

View Item View Item