РЕГІОНАЛЬНІ ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ ПО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЮ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Кащук, К. М. (2012) РЕГІОНАЛЬНІ ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ ПО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЮ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ. Формування стратегії розвитку аграрного сектору регіону : матер. VІІІ міжфак. наук.-практ. конф. молодих вчених-економістів. pp. 44-46.

[img]
Preview
Text
Download (444kB) | Preview

Abstract

Прискорений розвиток інноваційних процесів, що базується на ефективному використанні науково-технічного потенціалу, є основним чинником економічного зростання України. Перехід на новий рівень науково-технічного розвитку викликав посилення інноваційної активності і нового підходу до нововведень, що поєднують знання з ринком. Практично в усіх наукових установах, і не тільки аграрної сфери, започатковано побудову інноваційної моделі їх функціонування та розвитку на базі діючих науково-виробничих відносин. Проте реальні перетворення не здійснюються, що призводить до нововведень, при уникненні вирішення ключового питання: отримання контрактного замовлення на власну конкурентоспроможну науково-інноваційну продукцію.

Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences > H Social Sciences (General)
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: лаборант Наталія Юріївна Бальчук
Date Deposited: 27 Jul 2014 10:20
Last Modified: 15 Aug 2015 07:22
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11928

Actions (login required)

View Item View Item