СИНАНТРОПНІ ПАВУКИ ЖИТЛОВИХ ТА ГОСПОДАРСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ЖИТОМИРЩИНИ (ВИДОВЕ РІЗНОМАНІТТЯ, ПОШИРЕННЯ, ЗНАЧЕННЯ)

Мшанецька, С. В., Васільєва, Л. А. (2014) СИНАНТРОПНІ ПАВУКИ ЖИТЛОВИХ ТА ГОСПОДАРСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ЖИТОМИРЩИНИ (ВИДОВЕ РІЗНОМАНІТТЯ, ПОШИРЕННЯ, ЗНАЧЕННЯ). [Experiment] (Unpublished)

[img]
Preview
Text
Download (283kB) | Preview

Abstract

У результаті обстеження житлових та господарських приміщень населених пунктів Житомирської області було виявлено вісім видів павуків, що належать до семи родин. Найбільше видове різноманіття синантропних павуків відмічене для Ємільчинського, Черняхівського, Житомирського, Любарського районів, найменше – для Володарсько-Волинського, Баранівського та Бердичівського. Найчастіше траплялись особини Ph. phalangioides. Павуків виявлено у під’їздах, підвалах та квартирах багатоповерхових будинків, одноповерхових хатах і господарських приміщеннях. Угруповання синантропних павуків першого поверху під’їздів житлових будинків Житомирської обл. та м. Житомира характеризуються вищим видовим багатством порівняно з угрупованнями наступних поверхів.

Item Type: Experiment
Uncontrolled Keywords: синантропні павуки, житлові та господарські приміщення Житомирщини, видова різноманітність, поширення, значення.
Subjects: Q Science > QL Zoology
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: kaf.zoology Zoo KZ
Date Deposited: 08 Sep 2014 12:12
Last Modified: 15 Aug 2015 07:48
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12384

Actions (login required)

View Item View Item