ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ-УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ

Самойленко, О. М. (2014) ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ-УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.

[img] Text
Download (552kB)

Abstract

У дисертації здійснено фундаментальне дослідження проблеми підготовки бакалаврів-учителів математики за дистанційною формою навчання в педагогічній теорії та практиці вищої школи в Україні та за кордоном. Автором обґрунтовано характеристику категоріально-поняттєвого поля дослідження, окреслено методологічні основи дистанційної форми навчання, досліджено сутність підготовки бакалаврів-учителів математики за дистанційною формою навчання, проаналізовано стан організації дистанційного навчання бакалаврів-учителів математики у педагогічних університетах. Окреслено теоретичні та методичні засади підготовки бакалаврів-учителів математики за дистанційною формою навчання. Науково розроблено та обґрунтовано модель підготовки бакалаврів-учителів математики за дистанційною формою навчання. Визначено мету та завдання, а також підходи і принципи реалізації розробленої моделі. Розкрито сутність, структуру, критерії, показники у визначеному напрямі та рівні готовності майбутніх бакалаврів-учителів математики до професійної діяльності. Розроблено нормативне забезпечення підготовки бакалаврів-учителів математики та методику підготовки бакалаврів-учителів математики за дистанційною формою навчання. Експериментально доведено ефективність розробленої моделі підготовки бакалаврів-учителів математики за дистанційною формою навчання в педагогічному вищому навчальному закладі.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: дистанційне навчання, дистанційна форма навчання, технології дистанційного навчання, підготовка бакалаврів-учителів математики.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 10 Sep 2014 07:02
Last Modified: 10 Sep 2014 07:09
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12480

Actions (login required)

View Item View Item