Взаємодія CdTe та твердих розчинів на його основі з травниками системи NaNO2 - HI

Храпійчук, І. В., Томашик, В. М. (2014) Взаємодія CdTe та твердих розчинів на його основі з травниками системи NaNO2 - HI. ЖДУ ім. І.Франка.

[img]
Preview
Text
Download (368kB) | Preview

Abstract

Робота присвячена експериментальному дослідженню хімічної взаємодії монокристалів CdTe, Zn0,04Cd0,96Te, Zn0,1Cd0,9Te та Cd0,2Hg0,8Te з розчинами системи NaNO2 – HI і розробці, на основі отриманих результатів, травників та методик і режимів полірування поверхні вказаних напівпровідників. Побудовано концентраційні залежності швидкості травлення напівпровідників від складу травильної композиції та встановлено якість поверхні після розчинення у розчинах системи NaNO2 – HI. Досліджено кінетичні закономірності процесу розчинення напівпровідникових матеріалів типу AIIBVI в йодвиділяючих розчинах системи NaNO2 – HI та встановлено, що всі розчини можуть бути використані для хімічного полірування. Встановлено залежність швидкості розчинення напівпровідникових сполук від їх складу.

Item Type: Other
Uncontrolled Keywords: полірування, травлення, травильні композиції, поверхня, напівпровідник, тверді розчини, йодовиділяючі розчини.
Subjects: Q Science > QD Chemistry
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Chemistry
Depositing User: лаборант О. В. Матвієнко
Date Deposited: 22 Sep 2014 10:07
Last Modified: 07 Mar 2016 01:02
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12684

Actions (login required)

View Item View Item