Література іноземної мови для дітей

Гаращук, К. В. and Голубовська, І. В. (2013) Література іноземної мови для дітей. In: Література іноземної мови для дітей: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень „Бакалавр” за напрямом підготовки „6.010101 – Дошкільна освіта” (денної та заочної форм навчання). Житомир: Вид-во ЖДУ імені Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (80kB) | Preview

Abstract

Посібник із курсу „Література іноземної мови для дітей” спрямований на ознайомлення студентів, що опановують напрям підготовки „6.010101 –Дошкільна освіта”, з кращими творами зарубіжних письменників для дітей. Запропонований для вивчення матеріал допоможе майбутнім педагогам компетентно розглядати художні тексти, вільно оперувати літературною інформацією, творчо підходити до тлумачення мистецьких образів. Книжка розрахована на студентів, учителів, вихователів, а також на всіх читачів, небайдужих до мистецтва слова.

Item Type: Book Section
Subjects: P Language and Literature > PZ Childrens literature
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: О.І. Янчук
Date Deposited: 29 Sep 2014 07:11
Last Modified: 15 Aug 2015 08:26
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12819

Actions (login required)

View Item View Item