Загальні вимоги до змісту та оформлення навчальних посібників та навчально-методичної літератури (методичні рекомендації для викладачів на основі чинних нормативних документів)

Котлова, Л. О. (2014) Загальні вимоги до змісту та оформлення навчальних посібників та навчально-методичної літератури (методичні рекомендації для викладачів на основі чинних нормативних документів). Умань : ФОП Жовтий о.о..

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

На основі законодавчих актів України про видавничу діяльність, нормативно-правових документів Міністерства овіти і науки України, державних стандартів України, а також нормативних документів Вищої атестаційної комісії України узагальнено вимоги щодо структури, змісту та обсягів наукових та навчальних видань: монографій, підручників, посібників, методичних рекомендацій, текстів лекцій та навчально-методичного комплексу та ін. Методичні рекомендації також містять рекомендації щодо оформлення різних видів видань та блок нормативно-правових документів, що сприяють якісній підготовці видань, в яких оприлюднено результати наукової та навчально-методичної роботи професорсько-викладацького складу ЖДУ імені Івана Франка.

Item Type: Other
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > BF Psychology
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of the Developmental Psychology and Consultancy
Depositing User: кандидат психологічних наук Л.О. Котлова
Date Deposited: 01 Oct 2014 18:57
Last Modified: 05 Oct 2016 09:32
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/12898

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics