Багатовимірний випадковий рух із рівномірно розподіленими змінами напрямку та кроками ерланга.

Погоруй, А. О. (2011) Багатовимірний випадковий рух із рівномірно розподіленими змінами напрямку та кроками ерланга. Український математичний журнал, 63 (4). pp. 572-577. ISSN 1027-3190

[img]
Preview
Text
Download (266kB) | Preview

Abstract

Дослідженно процесу переносу, що мають неекспоненціально розподілений час перебування або немарковську тривалість кроків.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 10 Oct 2014 08:36
Last Modified: 15 Aug 2015 08:41
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13007

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics