Використання комп'ютерних програм моделювання стану економічного об’єкту в процесі формування професійної компетентності студентів-економістів

Горобець, С. М. (2008) Використання комп'ютерних програм моделювання стану економічного об’єкту в процесі формування професійної компетентності студентів-економістів. In: Інформаційні технології в професійній діяльності, 27 березня 2008р., Рівне.

[img]
Preview
Text
Download (337kB) | Preview

Abstract

Перехід до ринкових відносин і раціонального управління економічними процесами вимагає підготовки фахівців нового типу та застосування сучасних, у тому числі комп'ютерних засобів формування професійної компетентності студентів- економістів. Для того, щоб знання набули рис універсальності, цілісності та творчого змісту, вони мають отримати додаткову образну, графічну репрезентацію, вийти на рівень чуттєвого, візуального сприйняття. Тому процес засвоєння студентами знань з економічних дисциплін буде більш ефективним за умови використання інтерактивних комп'ютерних навчальних програм, які дозволяють аналізувати стан та наочно моделювати поведінку економічного об'єкту в різних умовах його функціонування.

Item Type: Conference or Workshop Item (UNSPECIFIED)
Uncontrolled Keywords: інформаційні системи бухгалтерського обліку, захищеність бізнесу, оцінка захищеності бізнесу
Subjects: Q Science > QA Mathematics > QA75 Electronic computers. Computer science
Q Science > QA Mathematics > QA76 Computer software
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Computer Science and Information Technology
Depositing User: Марія Олександрівна Ігнатюк
Date Deposited: 21 Oct 2014 07:15
Last Modified: 15 Aug 2015 09:10
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13243

Actions (login required)

View Item View Item