Згасаючі еволюції в багатовимірних просторах

Погоруй, А. О. (2010) Згасаючі еволюції в багатовимірних просторах. Український математичний журнал, 62 (11). pp. 1577-1582. ISSN 1027-3190

[img]
Preview
Text
Download (107kB) | Preview

Abstract

У цій статті досліджуються згасаючі еволюції, які описують рух частинки у багатовимірних просторах

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 24 Oct 2014 09:41
Last Modified: 15 Aug 2015 09:16
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13313

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics