Стаціонарний розподіл процесу випадкової напівмарковської еволюції з затримуючими екранами у випадку балансу

Погоруй, А. О. (2006) Стаціонарний розподіл процесу випадкової напівмарковської еволюції з затримуючими екранами у випадку балансу. Український математичний журнал, 58 (3). pp. 381-387. ISSN 1027-3190

[img]
Preview
Text
Download (109kB) | Preview

Abstract

У данній роботі, результат отриманний для однофазової системи, узагальнюється на довільний скінчений фазовий простір керуючого процесу у випадку балансу.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 24 Oct 2014 09:41
Last Modified: 15 Aug 2015 09:16
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13314

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics