Enjoy Practising Phonetics!: Навчальний посібник з практичної фонетики для студентів факультету іноземних мов

Гаращук, Л. А., Левицький, А. Е. (2013) Enjoy Practising Phonetics!: Навчальний посібник з практичної фонетики для студентів факультету іноземних мов. Вид-во ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (902kB) | Preview

Abstract

Навчальний посібник рекомендовано студентам факультету іноземних мов вищих навчальних закладів під час вивчення курсу практичної фонетики англійської мови. Необхідність розробки даних матеріалів ґрунтується на орієнтації майбутніх філологів на оволодіння практичними навичками англійської фонетики. Їх метою є також організація самостійної роботи студентів відповідно до вимог Програми для вищих навчальних закладів з практичної фонетики. Крім того, дані матеріали націлено на допомогу викладачеві в організації індивідуальних занять з даної навчальної дисципліни. Цій меті служать запропоновані тексти для виразного читання, діалоги та вірші. Навчальний посібник складається з наступних розділів: І. Практична частина містить фонетичні вправи, тексти віршів, діалоги та уривки з творів оригінальної англійської літератури, які супроводжуються фонограмами, що сприятиме формуванню слухо - вимовних та ритміко - інтонаційних навичок студентів. ІІ. Теоретичний матеріал включає основні теми з даної дисципліни, які вивчаються як на практичних заняттях, так і під час самостійної та індивідуальної роботи студентів. ІІІ. Завдання до тестів з аудіювання мають на меті розвиток фонологічної компетенції. Навчальний посібник закінчується списком рекомендованої літератури з практичної фонетики, яка здатна спрямувати дослідницьку діяльність студентів, поглибити їх знання з фонетики англійської мови, сприяти поєднанню теорії та практики в процесі навчання.

Item Type: Other
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Intercultural Communication and Foreign Language Education
Depositing User: лаборант Юлія Харчишина
Date Deposited: 27 Oct 2014 11:40
Last Modified: 15 Aug 2015 09:22
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13396

Actions (login required)

View Item View Item