Синиця, М. О. (2013) Проблеми підготовки майбутніх учителів до застосування мультимедійних технологій у професійній діяльності. Нові технології навчання: Наук.-метод. зб, 79. pp. 187-191.
|
Text
Download (325kB) | Preview |
Abstract
У статті досліджуються проблеми підготовки майбутніх учителів до впровадження мультимедійних технологій у педагогічну діяльність. Охарактеризовано принципи ефективного навчання з використанням мультимедіа-ресурсів та педагогічні умови, що сприяють зануренню студентів у мультимедійне освітнє середовище.
Item Type: | Article |
---|---|
Uncontrolled Keywords: | мультимедійні технології, мультимедіа-ресурс, педагогічні умови, мультимедійне середовище |
Subjects: | L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education |
Divisions: | Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Preschool Education and Pedagogical Innovations |
Depositing User: | лаборант Ірина Гогола |
Date Deposited: | 30 Oct 2014 21:23 |
Last Modified: | 07 Mar 2016 01:02 |
URI: | http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13444 |
Actions (login required)
![]() |
View Item |