Використання фізичних вправ для оптимізації функцій хребтового стовпа підлітків

Лубішева, А. О., Яворська, Т. Є. (2012) Використання фізичних вправ для оптимізації функцій хребтового стовпа підлітків. ЖДУ ім. Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (120kB) | Preview

Abstract

За останні роки питання фізичного виховання все більше і більше привертають увагу педагогів, лікарів та батьків. І це не випадково. Велике значення мають добре організовані заняття з фізичного виховання для зміцнення здоров’я дітей, підвищення працездатності їх організму та розширення функціональних можливостей. Наука вказує, що 62 % наших дітей потребують корекції хребта, вони страждають порушенням опорно-рухового апарату в тій чи іншій мірі. А це – передумова до розвитку багатьох хронічних хвороб. Постава – це звична, мимовільна поза людини в стані спокою та під час руху. Її основою є хребет. Характер постави залежить від вигинів хребта і грудної клітки, взаємного розташування голови, плечового поясу, рук, тулуба, таза та ніг. Вона формується в процесі росту і розвитку людини і змінюється в залежності від умов побуту, навчання, праці, занять фізичними вправами. Тому дуже важливо з дня народження дитини дбати про формування її правильної постави.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 13 Nov 2014 16:35
Last Modified: 23 Jan 2018 13:13
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13965

Actions (login required)

View Item View Item