Розвиток силових якостей спортсменів у групах підвищення спортивної майстерності з пауерліфтингу

Пугач, В. В., Яворська, Т. Є. (2013) Розвиток силових якостей спортсменів у групах підвищення спортивної майстерності з пауерліфтингу. ЖДУ ім. Івана Франка.

[img]
Preview
Text
Download (140kB) | Preview

Abstract

На сучасному етапі дослідження пауерліфтинг відноситься до переліку пріоритетних видів спорту в Україні. Пауерліфтинг або силове триборство – це силовий вид спорту, в якому атлети виступають на змаганнях у певних вагових категоріях, намагаючись подолати максимальну вагу в трьох видах вправ: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві й станова тяга, які разом визначають кваліфікацію спортсмена. Пауерліфтинг має досить високий рівень популярності серед різних верств населення нашої країни, а досягнення українських спортсменів здобуваються сотнями перемог на Всесвітніх іграх, чемпіонатах світу та Європи. У пауерліфтингу, на відміну від бодібілдингу, важливими є силові показники, а не краса тіла. Тому великого значення набуває проблема силової підготовки спортсменів-пауерліфтерів, а навчально-тренувальний процес спрямований на розвиток силових якостей спортсменів, що необхідні для досягнення високих показників у пауерліфтингу.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: лаборант К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 13 Nov 2014 16:41
Last Modified: 23 Jan 2018 13:39
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/13976

Actions (login required)

View Item View Item