Теоретичні і практичні основи створення лікарських форм хіміотерапевтичних препаратів для терапії та профілактики інвазійних хвороб тварин

Березовський, А. В. (2003) Теоретичні і практичні основи створення лікарських форм хіміотерапевтичних препаратів для терапії та профілактики інвазійних хвороб тварин. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора ветеринарних наук.

[img]
Preview
Text
Download (421kB) | Preview

Abstract

Викладено матеріали щодо створення, апробації та впровадження у виробництво різноманітних протипаразитарних препаратів широкого спектру дії ("Бровадазол", "Бровальзен", "Бронтел", "Бровермектин", "Бровалевамізол", "Бровадазол-плюс", "Брованол", "Брованол-плюс", "Комбітрем", "Бровадез", "Азидин-вет"). На основі методу мас-спектрометричного моделювання обгрунтовано доцільність комбінації субстанцій з різним механізмом дії у процесі розробки нових протипаразитарних лікарських засобів. Досліджено вплив даних препаратів на організм тварин, встановлено їх терапевтичну ефективність та доцільність застосування у ветеринарній медицині з економічної точки зору.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QL Zoology
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: kaf.zoology Zoo KZ
Date Deposited: 04 Dec 2014 22:03
Last Modified: 15 Aug 2015 10:42
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/14251

Actions (login required)

View Item View Item