The World of Cinema

Онопрієнко, Т. М. and Котнюк, Л. Г. and Чумак, Л. М. and Малярчук, О. В. and Кузнєцова, І. В. and Гаращук, Л. А. (2012) The World of Cinema. In: The World of Cinema: Посібник-практикум. Видання друге, виправлене. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (572kB) | Preview

Abstract

Посібник-практикум “The World of Cinema” пропонується для студентів 3-го курсу факультетів та інститутів іноземних мов, а також для всіх, хто вивчає англійську мову (рівень володіння – Upper Intermediate), як у навчальних закладах, так і самостійно. Метою посібника є вдосконалення комунікативних умінь усного та писемного мовлення на базі автентичних текстів для читання та художніх фільмів для перегляду за тематичним модулем «Світ кіно», який передбачений програмою з англійської мови для 3-го курсу факультетів та інститутів іноземних мов. Посібник містить завдання для розвитку комунікативної, лінгвістичної, соціокультурної і про¬фе¬сій¬ної компетенції з урахуванням новітніх сучасних техноло¬гій щодо подачі та організації навчаль¬ного матеріалу з фаху у мовному ВНЗ. Він може бути використаний як для аудиторних занять, так і для самостійної роботи.

Item Type: Book Section
Uncontrolled Keywords:
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: О.І. Янчук
Date Deposited: 19 Dec 2014 12:32
Last Modified: 19 Dec 2014 12:32
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/14705

Actions (login required)

View Item View Item