The World of Cinema

Онопрієнко, Т. М., Котнюк, Л. Г., Чумак, Л. М., Малярчук, О. В., Кузнєцова, І. В., Гаращук, Л. А. (2012) The World of Cinema. In: The World of Cinema: Посібник-практикум. Видання друге, виправлене. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка.

[img]
Preview
Text
Download (572kB) | Preview

Abstract

Посібник-практикум “The World of Cinema” пропонується для студентів 3-го курсу факультетів та інститутів іноземних мов, а також для всіх, хто вивчає англійську мову (рівень володіння – Upper Intermediate), як у навчальних закладах, так і самостійно. Метою посібника є вдосконалення комунікативних умінь усного та писемного мовлення на базі автентичних текстів для читання та художніх фільмів для перегляду за тематичним модулем «Світ кіно», який передбачений програмою з англійської мови для 3-го курсу факультетів та інститутів іноземних мов. Посібник містить завдання для розвитку комунікативної, лінгвістичної, соціокультурної і про¬фе¬сій¬ної компетенції з урахуванням новітніх сучасних техноло¬гій щодо подачі та організації навчаль¬ного матеріалу з фаху у мовному ВНЗ. Він може бути використаний як для аудиторних занять, так і для самостійної роботи.

Item Type: Book Section
Uncontrolled Keywords:
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of English Language and Applied Linguistics
Depositing User: О.І. Янчук
Date Deposited: 19 Dec 2014 12:32
Last Modified: 19 Dec 2014 12:32
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/14705

Actions (login required)

View Item View Item