Сучасний стан популяції Theodoxus Fluviatilis (Mollusca, Gastropoda) річок північного приазов’я

Дегтяренко, О. В. (2009) Сучасний стан популяції Theodoxus Fluviatilis (Mollusca, Gastropoda) річок північного приазов’я. ZOOCENOSIS–2009. Біорізноманіття та роль тварин в екосистемах V Міжнародна наукова конференція. pp. 46-47.

[img]
Preview
Text
Download (182kB) | Preview

Abstract

Neritidae (Rafinesque, 1815) – багата видами родина, до складу якої входять мешканці прісних і солонуватих вод, а також деякі амфібіотичні форми. У світовій фауні представлена більше ніж 10 родами, з яких у континентальних водоймах Європи існують представники одного роду – Theodoxus (Monfort, 1810). В Україні на сьогодні мешкають 5 видів цього роду (Анистатренко В. В., Анистратенко О. Ю., 2001). У річках Північного Приазов’я зареєстрований один вид – Th. fluviatilis L., 1758. Цей вид представлений у водоймах Західної Європи, басейнах Балтійського та Чорного морів, широко розповсюджений у таких річках, як Дніпро, Дністер, Південний Буг, Дунай та їх притоках.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Neritidae, амфібіотичні форми,фауна, проби, річки, молюски.
Subjects: Q Science > QL Zoology
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Botany, Biological Resources and Conservation of Biological Diversity
Depositing User: лаборант Людмила Остапенко
Date Deposited: 04 Feb 2015 14:05
Last Modified: 04 Feb 2015 14:05
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/15367

Actions (login required)

View Item View Item