Вплив занять з фізичного виховання на динаміку фізичного розвитку та підготовленості студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Соломонко, А. О. (2014) Вплив занять з фізичного виховання на динаміку фізичного розвитку та підготовленості студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 241-245.

[img]
Preview
Text
Download (625kB) | Preview

Abstract

Проведені дослідження із застосуванням біотелеметрії, нейрохронометрії, контрольного тестування та інших методик дозволили розробити оптимальні співвідношення видів підготовки в заняттях з фізичного виховання студентів по роках навчання. Засоби, що використовувались в заняттях за ступенем їх впливу на функціональний стан організму дозволили точніше визначити величини фізичних навантажень та своєчасно вносити в навчальний процес необхідні зміни для досягнення поставлених в заняттях конкретних задач.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Фізичний розвиток, величини навантажень, динаміка фізичної підготовки, функціональні зрушення, тестування.
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 02 Mar 2015 08:27
Last Modified: 02 Mar 2015 08:29
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16006

Actions (login required)

View Item View Item