Основні критерії відбору у групи спортивного удосконалення зі спортивної аеробіки та черліденгу в УкрДАЗТ

Шепеленко, Т. В., Лучко, О. Р. (2014) Основні критерії відбору у групи спортивного удосконалення зі спортивної аеробіки та черліденгу в УкрДАЗТ. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 166-168.

[img]
Preview
Text
Download (542kB) | Preview

Abstract

У статті розглянуті основні критерії оцінки показників фізичного розвитку, за допомогою яких відбувається відбір у групи спортивного удосконалення зі спортивної аеробіки та черліденгу. Методом відбору у групи спортивного удосконалення є тестування фізичних якостей, здібностей та вмінь, яке складається з оцінювання результатів за рейтинг-системою. Із загальної кількості студентів І-х курсів є можливість зробити відбір найбільш фізично розвинутих студентів, які мають високий рівень фізичної підготовленості, що при правильно побудованому навчально-тренувальному процесі приведе до підвищення результатів на змаганнях.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: постава, рухомість суглобів, швидкісно-силові якості, силова витривалість, тестування.
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 02 Mar 2015 09:13
Last Modified: 02 Mar 2015 09:13
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16016

Actions (login required)

View Item View Item