Вплив природи поверхні наноструктур на основі однодоменного магнетиту на адсорбцію комплексів цис-дихлордиамінплатини (ІІ)

Камінський, О. М., Кусяк, Н. В., Петрановська, А. Л., Туранська, С. П., Горбик, П. П. (2013) Вплив природи поверхні наноструктур на основі однодоменного магнетиту на адсорбцію комплексів цис-дихлордиамінплатини (ІІ). Хімія, фізика та технологія поверхні, 4 (3). pp. 283-292.

[img]
Preview
Text
Download (403kB) | Preview

Abstract

Синтезовано зразки однодоменного магнетиту та нанокомпозитів на його основі: Fe3O4/димеркаптосукцинова кислота, Fe3O4/гідроксоапатит, Fe3O4/γ-амінопропілсилоксан, Fe3O4/поліакриламід. Досліджено вплив хімічної природи поверхні синтезованих наноструктур на адсорбцію цис-дихлородіамінплатини (II). Побудовано ізотерми та кінетичні криві адсорбції в перерахунку на катіони Pt2+. Найкращі адсорбційні параметри спостерігались у нанокомпозитів Fe3O4/поліакриламід та Fe3O4/γ-амінопропілсилоксан. Показано перспективність використання нанорозмірного магнетиту і його модифікованих форм для створення магніточутливих адсорбентів цис-дихлородіамінплатини (II), зокрема, медико-біологічного призначення.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QD Chemistry
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Chemistry
Depositing User: Олександр Сергійович Яценко
Date Deposited: 07 Apr 2015 22:19
Last Modified: 07 Apr 2015 22:25
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16816

Actions (login required)

View Item View Item