Вплив природи поверхні наноструктур на основі однодоменного магнетиту на адсорбцію комплексів цис-дихлордиамінплатини (ІІ)

Камінський, О. М. and Кусяк, Н. В. and Петрановська, А. Л. and Туранська, С. П. and Горбик, П. П. (2013) Вплив природи поверхні наноструктур на основі однодоменного магнетиту на адсорбцію комплексів цис-дихлордиамінплатини (ІІ). Хімія, фізика та технологія поверхні, 4 (3). pp. 283-292.

[img]
Preview
Text
Download (403kB) | Preview

Abstract

Синтезовано зразки однодоменного магнетиту та нанокомпозитів на його основі: Fe3O4/димеркаптосукцинова кислота, Fe3O4/гідроксоапатит, Fe3O4/γ-амінопропілсилоксан, Fe3O4/поліакриламід. Досліджено вплив хімічної природи поверхні синтезованих наноструктур на адсорбцію цис-дихлородіамінплатини (II). Побудовано ізотерми та кінетичні криві адсорбції в перерахунку на катіони Pt2+. Найкращі адсорбційні параметри спостерігались у нанокомпозитів Fe3O4/поліакриламід та Fe3O4/γ-амінопропілсилоксан. Показано перспективність використання нанорозмірного магнетиту і його модифікованих форм для створення магніточутливих адсорбентів цис-дихлородіамінплатини (II), зокрема, медико-біологічного призначення.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QD Chemistry
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Chemistry
Depositing User: Олександр Сергійович Яценко
Date Deposited: 07 Apr 2015 22:19
Last Modified: 07 Apr 2015 22:25
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16816

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics