Професійна підготовка магістрів сестринської справи в умовах ступеневої освіти

Махновська, І. Р. (2015) Професійна підготовка магістрів сестринської справи в умовах ступеневої освіти. Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

[img]
Preview
Text
Download (376kB) | Preview

Abstract

У дисертаційній роботі досліджено проблему професійної підготовки магістрів сестринської справи. Виокремлено та охарактеризовано умовні періоди становлення сестринської справи й медсестринської освіти. Розглянуто та систематизовано досвід підготовки магістрів сестринської справи у зарубіжних країнах. Визначено та охарактеризовано критерії (теоретичний, діяльнісний, особистісний), показники, рівні (високий, достатній, середній, низький) готовності та етапи формування й оцінювання готовності магістрів сестринської справи до професійної діяльності. Теоретично обґрунтовано, розроблено та впроваджено авторську модель та методику професійної підготовки магістрів сестринської справи. Доведено, що її поетапна реалізація сприяє позитивним змінам у рівнях готовності до професійної діяльності магістрів сестринської справи. Розроблено відповідне навчально-методичне забезпечення, що сприяє підвищенню якості підготовки медичних сестер з вищою освітою.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: професіограма, професійні компетенції, професійна підготовка магістрів сестринської справи, готовність до професійної діяльності, компетентність, професійна діяльність, модель професійної підготовки магістрів сестринської справи
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 08 Apr 2015 07:36
Last Modified: 07 Mar 2016 01:03
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16824

Actions (login required)

View Item View Item