Теоретичний курс англійської мови як другої іноземної. Навчально-методичний посібник

Сніховська, І. Е. and Соловйова, Л. Ф. (2015) Теоретичний курс англійської мови як другої іноземної. Навчально-методичний посібник. In: Теоретичний курс англійської мови як другої іноземної. Навчально-методичний посібник. Житомир: Рута.

[img]
Preview
Text
Download (481kB) | Preview

Abstract

Навчально-методичний посібник з теоретичного курсу англійської мови як другої іноземної має на меті формування у студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Мова і література (німецька)*» знань, умінь та навичок у рамках вимог діючої програми до курсу «Теоретичний курс другої іноземної мови». Посібник пропонує науковий виклад базових понять з теорії англійської мови. Автори намагались сформувати у студентів уявлення про системність лексичного складу англійської мови, структуру англійської мови та правила її функціонування в процесі комунікації . Посібник включає не лише певний теоретичний матеріал, а й питання для самостійного опрацювання. вправи для самостійного та індивідуального виконання; комплекс тестових завдань; перелік тем рефератів і питань для самоконтролю та рекомендовану літературу для опрацювання тем курсу. Матеріали посібника дозволять підвищити науковий рівень майбутнього фахівця та допоможуть викладачам в організації навчального процесу. Для студентів-філологів вищих навчальних закладів.

Item Type: Book Section
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
P Language and Literature > PE English
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of the English Language
Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Cross-Cultural Communication and Applied Linguistics
Depositing User: О.І. Янчук
Date Deposited: 14 Apr 2015 11:46
Last Modified: 14 Apr 2015 11:46
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/16942

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics