Чотирьохрівнева програма навчання спортивної аеробіки з використанням легкоатлетичних вправ для юнаків молодшого віку

Сіпліва, М. О., Лайчук, А. М. (2015) Чотирьохрівнева програма навчання спортивної аеробіки з використанням легкоатлетичних вправ для юнаків молодшого віку. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 47-50.

[img]
Preview
Text
Download (780kB) | Preview

Abstract

У статті розглядається розроблена чотирьохрівнева модель управління навчально-тренувальним процесом зі спортивної аеробіки з використанням легкоатлетичних вправ для юнаків молодшого віку та її вплив на ре¬зультати збірної команди Житомирської області зі спортивної аеробіки на Всеукраїнських змаганнях. Запро¬по¬нована система складається з базових кроків, елементів та форм контролю на кожному етапі підготовки спортсменів.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: : спортивна аеробіка, юнаки молодшого віку, Федерація України зі спортивної аеробіки та фітнесу, навчально-тренувальний процес, засоби легкої атлетики, змагання.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 23 Jun 2015 14:41
Last Modified: 07 Mar 2016 01:03
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/17955

Actions (login required)

View Item View Item