Застосування вправ зі спортивної аеробіки у навчально-тренувальному процесі волейболістів на початковому етапі спортивного тренування

Тамашевський, І. Я., Саранча, М. П. (2015) Застосування вправ зі спортивної аеробіки у навчально-тренувальному процесі волейболістів на початковому етапі спортивного тренування. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 55-58.

[img]
Preview
Text
Download (766kB) | Preview

Abstract

Результати дослідження, представлені в статті, свідчать про те, що застосування аеробіки в навчально-тренувальному процесі волейболістів на початковому етапі підготовки надає позитивний вплив на показники фізичної, координаційної та технічної підготовленості. Розроблені блоки вправ дозволяють в більш короткі терміни поліпшити освоєння технічних елементів волейболу на початковому етапі підготовки, від яких в подальшому буде залежати прояв високої технічної майстерності.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: : аеробіка, технічні дії, етап початкової підготовки, технічна підготовка, координаційні здібності.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB1603 Secondary Education. High schools
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 23 Jun 2015 14:42
Last Modified: 23 Jun 2015 14:42
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/17956

Actions (login required)

View Item View Item