Економічні аспекти діяльності спортивно-бальних клубів ВГО (ВФТС)

Атаманюк, Д. В., Немелівський, О. М. (2015) Економічні аспекти діяльності спортивно-бальних клубів ВГО (ВФТС). Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 6-10.

[img]
Preview
Text
Download (904kB) | Preview

Abstract

Спортивні танці відіграють важливу роль у фізичному та духовному розвитку людини. Бальні танці різновид парних танців,упорядкованих та кодифікованих для спортивних змагань. Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВГО*ВФТС*) проводить значну роботу спрямовану на розвиток танцювального спорту в Україні. Позитивним чинником є зростання чисельності клубів (14 клубів), збільшення чисельності учасників і зростання професійного рівня у м. Львові. Проблемою є фінансове забезпечення клубів і їх членів. Їз ростом кваліфікації(початковий,середній, вищий рівень)видатки відповідно зростають у співвідношенні 1–1,62–3,22. Для досягнення відмінного спортивно-танцювального рівня необхідна суттєва підтримка в забезпеченні підготовки держави та громадськості.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: спортивні танці, популяризація, видатки, кваліфікація, рівні, фактори.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 24 Jun 2015 07:16
Last Modified: 24 Jun 2015 07:16
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/17961

Actions (login required)

View Item View Item