Забезпечення уваги студентів у навчально-виховному процесі – одна з умов ефективної підготовки їх до організації самостійної фізкультурно-оздоровчої діяльності

Жуковський, Є. І. and Шищук, Л. М. (2015) Забезпечення уваги студентів у навчально-виховному процесі – одна з умов ефективної підготовки їх до організації самостійної фізкультурно-оздоровчої діяльності. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури в Україні: досвід, проблеми, перспективи (2). pp. 127-130.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

На сучасному етапі розвитку української держави одним із важливих завдань її є турбота про збереження і зміцнення здоров’я підростаючого покоління. Через це на сьогодні існує потреба у молодих фахівцях фізичної культури, які б змогли зацікавити учнів виконувати оздоровчі фізичні вправи не тільки на уроках, а й самостійно у домашніх умовах. Тому актуальною у даній ситуації є проблема набуття студентами знань про різні види самостійних фізкультурно-оздоровчих занять, щоб у майбутній професійній діяльності сформувати у школярів внутрішню потребу щоденно займатись оздоровчими фізичними вправами. Однак повноцінне засвоєння знань майбутніми вчителями фізичної культури можливе за наявності в них уміння зосереджувати свою увагу в навчально-виховному процесі.

Item Type: Article
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Physical Education and Sports Improvement
Depositing User: професор Григорій Грибан
Date Deposited: 17 Aug 2015 08:20
Last Modified: 17 Aug 2015 08:20
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/18201

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics