Основи педагогічного проектування інформаційного простору за умов використання електронних систем організації конференцій

Словінська, О. Д. (2014) Основи педагогічного проектування інформаційного простору за умов використання електронних систем організації конференцій. Збірник матеріалів II всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Наукова молодь-2014». pp. 71-72.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

В сучасному інформаційному суспільстві ІКТ дозволяють ставити і вирішувати значно складніші і надзвичайно актуальні завдання педагогіки — завдання інтелектуального розвитку людини, аналітичного, критичного мислення, творчого потенціалу, самостійності в накопиченні знань, роботі з різними джерелами інформації. На відміну від звичайних технічних засобів навчання (традиційних ТЗН). Застосування електронних систем управління та організації наукової діяльності створює умови для надання освітньому процесу якості неперервності шляхом технологічної інтеграції аудиторної та позааудиторної роботи у систему комбінованого навчання.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > QA75 Electronic computers. Computer science
Q Science > QA Mathematics > QA76 Computer software
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Computer Science and Information Technology
Depositing User: Марія Олександрівна Ігнатюк
Date Deposited: 21 Jul 2015 12:15
Last Modified: 01 Sep 2015 16:11
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/18206

Actions (login required)

View Item View Item