Про добуток перiодичних функцiй

Сарана, О. А. (2015) Про добуток перiодичних функцiй. У світі математики, 21 (3). pp. 20-27. ISSN 1029-4171

[img]
Preview
Text
Download (99kB) | Preview

Abstract

У данiй статтi розглядадається важливе питання теорiї функцiй дiйсної змiнної — перiодичнiсть функцiй, зокрема задача про перiодичнiсть функцiї, яка є добутком перiодичних функцiй. В основi дослiдження лежить використання загальних властивостей перiодичних функцiй, теореми Кронекера та елементiв математичного аналiзу.

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 03 Nov 2015 10:33
Last Modified: 03 Nov 2015 10:33
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/19099

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics