Одна екстремальна задача для функціоналу другого типу у випадку частинно-неперетинних областей

Таргонський, А. Л. and Таргонська, І. І. (2015) Одна екстремальна задача для функціоналу другого типу у випадку частинно-неперетинних областей. Збірник праць інституту математики НАН України, 12 (3). pp. 236-242. ISSN 517.54

[img]
Preview
Text
Download (238kB) | Preview

Abstract

У даній роботі ми розглядуємо одну екстремальну задачу для знаходження максимуму функціоналу, так званого "другого типу", на системах частинно-неперетинних областей

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 19 Nov 2015 09:19
Last Modified: 19 Nov 2015 09:19
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/19409

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics