Вдосконалення управління галуззю "Фізична культура і спорт на Житомирщині"

Ревнівцев, Б. О., Ахметов, Р. Ф. (2005) Вдосконалення управління галуззю "Фізична культура і спорт на Житомирщині". Житомирське обласне управління з питань фізичної культури і спорту науково-методична рада. p. 36.

[img]
Preview
Text
Download (802kB) | Preview

Abstract

Вдосконалення управління галуззю „Фізична культура і спорт” на Україні необхідно розглядати як реалізацію однієї з найважливіших складових загальної соціальної політики, яка сьогодні розглядається як результат вірно вибраної соціальної політики держави. Неухильно зростаючий рівень спортивних досягнень, постійно зростаюча конкуренція на міжнародній спортивній арені пред’являють підвищенні вимоги до підготовки спортсменів високого класу. Авторами вжита спроба узагальнити сучасні дані науки, а також свій власний практичний досвід у галузі управління системою спортивної підготовки. В основу праці покладені результати досліджень вітчизняних і зарубіжних спеціалістів, матеріали досвіду підготовки й участі в змаганнях спортсменів високого класу, які спеціалізуються у різних видах спорту. Методичні рекомендації розраховані для тренерів високої кваліфікації.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: фізична культура, спорт, тренер, спортсмен, спортивна кваліфікація.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Unnamed user with email kaf.fiz.vyh@gmail.com
Date Deposited: 22 Dec 2015 11:04
Last Modified: 22 Dec 2015 11:07
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/19621

Actions (login required)

View Item View Item