Концесія у трансформаційній економіці

Вікарчук, О. І. (2006) Концесія у трансформаційній економіці. Other thesis, Київський національний університет імені Тараса Шевченка..

[img]
Preview
PDF
Download (435kB) | Preview

Abstract

Еволюційний процес трансформації соціально-економічного механізму господарювання в Україні пов’язаний з кардинальними перетвореннями відносин власності, формуванням на їх основі інноваційно-інвестиційного середовища та розвитком реального сектора економіки. Принциповим завданням, яке виникло перед вітчизняною економічною наукою, є вибір альтернативних способів підвищення ефективності використання державного та комунального майна на засадах реформування відносин власності, переходу до прогресивних форм господарювання за рахунок стимулювання інвестиційної діяльності, розвитку виробничої та соціальної інфраструктур на підприємствах різних галузей народного господарства. У вирішенні цих проблем особливої актуальності набуває розробка та вдосконалення взаємовідносин між суб’єктами господарювання, що побудовані на концесійних засадах. З огляду на це постає необхідність глибокого теоретичного вивчення та методологічного обґрунтування як самої природи виникнення концесій – об’єктів, суб’єктів, основних рис і наслідків їх прояву в господарській діяльності, так і особливостей функціонування концесійних відносин у певних галузях економіки, зокрема в комунальній сфері та дорожньому господарстві.

Item Type: Thesis (Other)
Subjects: H Social Sciences > HB Economic Theory
Divisions: Faculty of Socio-Psychological > Department of Economics, Management, Marketing and Hotel and Restaurant Business
Depositing User: Анастасія Анатоліївна Ковпака
Date Deposited: 05 Apr 2016 08:49
Last Modified: 05 Apr 2016 08:49
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/20696

Actions (login required)

View Item View Item