Структура речення з дієслівною комплементацією в сучасній англійській мові

Криворучко, Т. В. (2016) Структура речення з дієслівною комплементацією в сучасній англійській мові. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (2 (84)). pp. 65-68. ISSN 2076-6173

[img]
Preview
Text
Download (587kB) | Preview

Abstract

Стаття присвячена структурі речення з дієслівною комплементацією в сучасній англійській мові. Досліджується дієслівна комплементація, яка передбачає аналіз змістової сторони речення, оскільки саме семантика дієслова визначає тип комплемента, який він обирає. Розглянуто різні трактування явища дієслівної комплементації в сучасних граматичних студіях. Проаналізовано структурні типи клауз в англійській мові. Описано транзитивність дієслів, як основну характеристику класифікації дієслів на одноперехідні, двоперехідні та комплексно перехідні.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Стаття присвячена структурі речення з дієслівною комплементацією в сучасній англійській мові. Досліджується дієслівна комплементація, яка передбачає аналіз змістової сторони речення, оскільки саме семантика дієслова визначає тип комплемента, який він обирає. Розглянуто різні трактування явища дієслівної комплементації в сучасних граматичних студіях. Проаналізовано структурні типи клауз в англійській мові. Описано транзитивність дієслів, як основну характеристику класифікації дієслів на одноперехідні, двоперехідні та комплексно перехідні.
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 30 Oct 2016 09:29
Last Modified: 30 Oct 2016 09:36
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/22294

Actions (login required)

View Item View Item