Виховання моральних цінностей у контексті проблеми наступності між дошкільною освітою та початковою школою

Федорова, М. А. (2015) Виховання моральних цінностей у контексті проблеми наступності між дошкільною освітою та початковою школою. Нові технології навчання :науково-методичний зб. (86). pp. 130-134.

[img]
Preview
PDF
Download (416kB) | Preview

Abstract

У статті охарактеризовано зміст поняття "наступність" у філософії, психології, педагогіці. Автором наступність у вихованні моральних цінностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку розуміється як встановлення об'єктивного зв'язку між організацією виховного процесу ДНЗ та початкової школи, що має на меті забезпечити його послідовність, системність, сприяти переходу дітей на більш високий рівень морального розвитку. Проаналізовано причини, що ускладнюють реалізацію наступності в період переходу від дошкільної до початкової шкільної освіти. Автором запропоновано власний підхід до виділення аспектів наступності у вихованні моральних цінностей (індивідуально-особистісний та організаційно-педагогічний), обґрунтовано їх змістовне наповнення.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: наступність, принцип наступності у вихованні, аспекти наступності, моральні цінності.
Subjects: L Education > L Education (General)
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Preschool Education and Pedagogical Innovations
Depositing User: лаборант І.О. Гогола
Date Deposited: 08 Nov 2016 11:15
Last Modified: 08 Nov 2016 11:15
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/22356

Actions (login required)

View Item View Item