Кадрове забезпечення ресурсного центру дистанційної освіти

Коневщинська, О. Е. (2013) Кадрове забезпечення ресурсного центру дистанційної освіти. Інформаційні технології і засоби навчання, 38 (6). pp. 182-195. ISSN 2076-8184

[img]
Preview
Text
Download (214kB) | Preview
Official URL: http://journal.iitta.gov.ua/index.php/itlt/article/view/957/706

Abstract

У статті проаналізовано основні категорії фахівців, які здійснюють організаційну, адміністративну, навчально-методичну, технічну, технологічну підтримку процесу дистанційного навчання. Зазначено, що серед основних завдань діяльності ресурсних центрів дистанційної освіти є забезпечення додаткових освітніх програм у галузі ІКТ і дистанційної освіти для робітників освітньої галузі, а також організаційне, методичне та технічне забезпечення впровадження і розвитку ІКТ та дистанційної освіти за освітніми програмами. Визначено основні вимоги до кваліфікаційного рівня кадрового забезпечення. Охарактеризовано комплекс професійно значущих якостей викладачів-тьюторів необхідних для успішної професійної діяльності. Виокремлено складові професійної компетентності мережних викладачів відповідно до структури діяльності.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: дистанційна освіта; кадрове забезпечення; ресурсний центр дистанційної освіти; професійна компетентність; професійні якості.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1603 Secondary Education. High schools
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Computer Science and Information Technology
Depositing User: к.пед.н О.Е. Коневщинська
Date Deposited: 16 Nov 2016 23:43
Last Modified: 16 Nov 2016 23:43
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/22445

Actions (login required)

View Item View Item