Рецепція навчальних п'єс Б. Брехта у творчості Г. Байєрля (на прикладі п'єси «Констатація»)

Анхим, О. І. (2017) Рецепція навчальних п'єс Б. Брехта у творчості Г. Байєрля (на прикладі п'єси «Констатація»). Вісник Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Серiя: Фiлологiчнi науки (літературознавство) (4-19). pp. 21-26.

[img]
Preview
Text
Download (216kB) | Preview

Abstract

У статті розглянуто спробу Гельмута Байєрля відновити жанр навчальної п'єси за нових суспільно-історичних умов у НДР. При детальному аналізі одного з перших творів автора «Констатація» досліджено особливості використання Байєрлем принципів брехтівського епічного театру при створенні своєї п'єси, а також точки дотику обох драматургів. Показано вплив Б. Брехта на ранню творчість та на формування манери письма Г. Байєрля, а також розглянуто причини недослідженості його постаті й праць у радянському та українському літературознавстві.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: У статті розглянуто спробу Гельмута Байєрля відновити жанр навчальної п'єси за нових суспільно-історичних умов у НДР. При детальному аналізі одного з перших творів автора «Констатація» досліджено особливості використання Байєрлем принципів брехтівського епічного театру при створенні своєї п'єси, а також точки дотику обох драматургів. Показано вплив Б. Брехта на ранню творчість та на формування манери письма Г. Байєрля, а також розглянуто причини недослідженості його постаті й праць у радянському та українському літературознавстві.
Subjects: P Language and Literature > P Philology. Linguistics
Divisions: Educational and Research Institute of Foreign Philology > Department of Germanic Philology and Foreign Literature
Depositing User: лаборант Оксана Борковська
Date Deposited: 26 Oct 2017 13:47
Last Modified: 26 Oct 2017 13:47
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/25505

Actions (login required)

View Item View Item