Міжкультурне спілкування як важливий складник навчально-виховного процесу іноземних студентів авіаційної галузі

Демченко, І. В. (2017) Міжкультурне спілкування як важливий складник навчально-виховного процесу іноземних студентів авіаційної галузі. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка (4 (90)). pp. 49-53. ISSN 2076-6173

[img]
Preview
Text
Download (348kB) | Preview

Abstract

У статті розглянуто значення міжкультурної комунікації як важливого чинника авіаційної галузі, що впливає на безпеку польотів. Проаналізовано та досліджено причини та наслідки міжкультурної комунікації. Виокремлено функції етнокультурного компоненту, які сприяють професійному розвитку іноземних громадян. Автором було зазначено, що авіаційна галузь включає в себе кроскультурний характер. Обґрунтовано ряд факторів, які можуть сприяти підвищенню ступеня відповідності або невідповідності професійній діяльності в умовах кроскультурної взаємодії в авіації. У статті було визначено, що прикладом культурного впливу можуть бути моделі усної мови.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: комунікація, міжкультурна комунікація, професійна комунікація, студенти-іноземці, авіаційна галузь,пілот, диспетчер, міжкультурні відмінності.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Depositing User: Руслана Іщук
Date Deposited: 24 Nov 2017 21:43
Last Modified: 24 Nov 2017 21:50
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/25850

Actions (login required)

View Item View Item