Роль іменника у текстоцентричному підході до навчання учнів початкових класів

Обухівська, Л. (2017) Роль іменника у текстоцентричному підході до навчання учнів початкових класів. Актуальні проблеми текстотворення у лінгводидактичній та мистецтвознавчій площинах: збірник наукових праць (за матеріалами міжрегіонального науково-методичного семінару) / За ред. К. Я. Климової.. pp. 56-60.

[img]
Preview
Text
Download (258kB) | Preview

Abstract

За останні роки в Україні спостерігається процес активного реформування в сфері освіти, зокрема, початкової школи. Адже світ не стоїть на місці, все блискавично розвивається та крокує вперед, і ми маємо рухатися в прискорених темпах для того, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці та нічим не поступатися в професіоналізмі своїм іноземним колегам. На сьогодні освіта орієнтується на оптимізацію навчально-виховного процесу, на формування компетентної особистості, яка має необхідну кількість знань, багатий активний словник і, найголовніше, доцільно застосовує їх у будь-яких життєвий чи професійних ситуаціях.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Роль іменника у текстоцентричному підході до навчання учнів початкових класів
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Primary Education and Culture of Professional Language
Depositing User: ПК Кафедра
Date Deposited: 29 Nov 2017 07:03
Last Modified: 29 Nov 2017 07:03
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/25877

Actions (login required)

View Item View Item