Соціальна структура українського суспільства в контексті постсоціалістичних трансформацій

Козловець, М. А. (2017) Соціальна структура українського суспільства в контексті постсоціалістичних трансформацій. Вісник Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (4). pp. 41-57.

[img]
Preview
Text
Download (886kB) | Preview

Abstract

У статті досліджено контури нової соціальної структури сучасного українсько- го суспільства, охарактеризовано специфіку соціально-стратифікаційних процесів у західних розвинених країнах і в нинішній Україні. Вказуючи на залежність станов- лення й розвитку соціальної структури суспільства від радикальних суспільних пере- творень в усіх сферах суспільного життя, насамперед в економічній, автор ствер- джує, що соціальне розмежування українського суспільства набуває критичної межі. Розглянуто поняття середнього класу, його основні характеристики та чинники, що впливають на його становлення. Обгґрунтовано необхідність формування в українському суспільстві чисельного та впливового середнього класу як соціальної бази демократії і запоруки його стабільності.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: соціальна структура суспільства, соціальна стратифікація, середній клас, креативний клас, прекаріат, базова верства, олігархи, трансформація
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > B Philosophy (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Philosophy and Political Science
Depositing User: Vadym Mykolaiovych Slyusar
Date Deposited: 12 Jan 2018 08:49
Last Modified: 12 Jan 2018 08:49
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26142

Actions (login required)

View Item View Item