Одновимiрнiсть ядра системи iнтегральних рiвнянь Фредгольма для однорiдної бiгармонiчної задачi

Грищук, С. В. (2017) Одновимiрнiсть ядра системи iнтегральних рiвнянь Фредгольма для однорiдної бiгармонiчної задачi. Збiрник праць Iн-ту математики НАН України, 14 (1). pp. 128-139.

[img]
Preview
Text
Download (496kB) | Preview

Abstract

Встановлено достатню умову (що узагальнює попереднi спiльнi результати автора та проф. С.А. Плакси), при виконаннi якої розмiрнiсть лiнiйного простору розв’язкiв системи iнтегральних рiвнянь Фредгольма для однорiдної бiгармонiчної крайової задачi дорiвнює одиницi

Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics > Mathematical Analysis
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Mathematical Analysis
Depositing User: Ірина Ігорівна Таргонська
Date Deposited: 08 Feb 2018 23:40
Last Modified: 08 Feb 2018 23:40
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26438

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year

View more statistics