Нададдитивність в економіці

Вознюк, О. В., Ходаківський, Є. І. (2005) Нададдитивність в економіці. Синергетика як інтегративна галузь знань: Матеріали Другої Всеукраїнської наукової конференції, 22–23 червня 2004 року, м. Житомир /ред. І. Г. Грабар.. pp. 59-63.

[img]
Preview
Text
Download (1MB) | Preview

Abstract

Процес трансформації натурального господарства у товарне передбачає розщеплення натурального спо-собу виробництва, розділення його на мануфактуру та хліборобство, коли симетрія натурального виробницт-ва (у межах якого місто та село, розумова та фізична праця не диференціювалися) порушується. Можна ска-зати, що розвиток суспільного виробництва йде шляхом порушення суспільно-економічної симетрії, розщеп-лення єдиного праекономічного континууму на полярні сутності, такі, як місто та село, розумова та фізична праця, матеріальне виробництво та сфера послуг, виробництво засобів виробництва та виробництво предме-тів споживання, попит та пропозиція тощо. Ця диференціація закладає ґрунт для подальшого розвитку еко-номічних систем.

Item Type: Article
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion > B Philosophy (General)
H Social Sciences > HB Economic Theory
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Preschool Education and Pedagogical Innovations
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 09 Feb 2018 09:30
Last Modified: 09 Feb 2018 09:30
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26450

Actions (login required)

View Item View Item