Літописець. Збірник V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції» (м. Житомир, 7 грудня 2017 року)

Рудницька, О. П., ed. (2018) Літописець. Збірник V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції» (м. Житомир, 7 грудня 2017 року). Житомир : ФОП Левковець Н. М..

[img]
Preview
PDF
Download (2MB) | Preview

Abstract

У збірнику представлені доповіді, які були оприлюднені на V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції», що відбулася у Житомирському державному університеті імені Івана Франка 7 грудня 2017 року. Розміщені у збірнику доповіді стосуються таких напрямків: «Права людини в процесі українського державотворення», «Конституційний статус людини і громадянина: проблеми захисту», «Причини корупції в Україні, шляхи її подолання», «Політична корупція в сучасній Україні», «Міжнародно-правові механізми та гарантії забезпечення прав і свобод людини», «Реформування українського суспільства в контексті європейської інтеграції». Розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, всіх, хто цікавиться проблемами прав людини.

Item Type: Book
Subjects: K Law > K Law (General)
Divisions: Faculty of History > Department of Special Historical Disciplines and Law Studies
Depositing User: Лаборант іст. фак. Світлана Чорновіл
Date Deposited: 28 Feb 2018 10:21
Last Modified: 28 Feb 2018 10:21
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/26615

Actions (login required)

View Item View Item