Модернізація дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці» для студентів фізико-математичного факультету за допомогою інформаційних технологій

Мелещенко, А. А., Аннамухаммедов, А. О. (2018) Модернізація дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці» для студентів фізико-математичного факультету за допомогою інформаційних технологій. Науковий пошук молодих дослідників.

[img]
Preview
PDF
Download (230kB) | Preview

Abstract

У століття інформаційних технологій особливу увагу необхідно приділяти оновленню інформації, актуалізації та модернізації її згідно з вимогами сучасного виробництва, законодавства, під час вивчення дисциплін з безпеки у вищих навчальних закладах України. Дисциплінами з безпеки для освітньо- кваліфікаційного рівня «Бакалавр» ми називаємо такі: «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці» та ін. Вивченням питання викладання означених дисциплін займалися різні науковці: В. Березуцький, М. Гончаренко, В. Давидова, Б. Дзюндзюк, С. Дикань, С. Зайцев, О. Єремка, О.Кабацька тощо. Питання охорони праці класичних та гуманітарних вищих навчальних закладів у своїх роботах розглядали: О. Дашковська, Л. Мимрик, А. Русаловський, С. Тимощук, О. Третяк та ін. [2; 3; 6].

Item Type: Article
Subjects: A General Works > AI Indexes (General)
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Physics and Its Teaching Methods
Depositing User: Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Date Deposited: 25 Apr 2018 10:03
Last Modified: 25 Apr 2018 10:03
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/27005

Actions (login required)

View Item View Item